X
تبلیغات
رایتل
تبلیغات
هیفا وهبی (Haifa Wehbe)


بیوگرافی هیفا وهبی (Haifa Wehbe)


نام کامل : هیفاء محمدوهبی
نام هنری :هیفاء وهبی
تاریخ تولد : 10 مارس 1970
محل تولد : لبنان
یک زیبای خیره کننده از لبنان. چشمهای گیرا ، ظرافت ، دلربایی کردن و بهطمع انداختن. این شیفتگی شرقی ، کلید ورود او بهدنیای شهرت ، مد وموزیک بوده است.
هیفا در سن 16 سالگی ،در مسابقه زیبایی جنوب لبنانبرنده شد و در سال 1995 در قسمتی از رقابت میس لبنان توانست مقام بیاورد.تقریبا یک سال بعد بود که این زن جوان و زیبای لبنانی درخواستهای زیادی از Fashion Show به دستش رسید. پس از آن ،عکسهایش روی جلد بیش از 100 مجله بچاپ رسید ، که او این موضوع را مدیون زیباییش ( با صورتی کاملا عربی وشرقی) است. بعلاوه درسایتهای اینترنتی ، گیرایی چشمهایش ، طلسم می کرد . او در ملکه زیبایی جهان ، توسططرفدارانش رای آورد.
از اینجا بود که استعداد او در خوانندگی به وسیله شرکت موزیک روتانا کشف شد . آلبوم " هو الزمان " اولین میوه مشترک هیفا و روتانا است . روتانا هیفا را تشویق میکرد ، و دیگران دیدند کههیفا در حرفه اش خیلی جدی و دارای حسنانتخاب و باریک بین در انتخاب ترانه سرای آلبومش و موزیک و تهیه کننده اش است . اوآهنگهایش را با یک صدای شیرین اجرا میکردکه مستقیم در قلبنفوذ میکرد. او از دوران کودکی اش عکس خوانندگی در صحنه های بزرگ دارد . امروز هیفاحاصل سماجت در تلاشها و کودک رویاهای بچگی اش را که به حقیقت پیوسته استرا میبیند
و هنوز دلیلی برای کار خستگی ناپذیرش دارد ، و آن ،دستیابی به آرزوهایش است ، خوش بینی به فراسوی همه محدودیت ها ... او آرزوهای بزرگی برای آینده اشدارد .هیفاعقیدهدارد که بی درنگ ، می تواندپیشرفت کند و به مرحله ای برسد که برایش بتواند خوشحالی بیاورد .او را راضی کند. اولین آلبوم هیفا " هو الزمان " شانس بزرگی در زندگیش بود و باعث شد تا اوخیلیبادقت ، و بی تکلف و ساده باشد . او مورد تشویق بزرگی از طرف دوستان صمیمی وخانواده اش ، و شرکت روتانا قرار گرفت . خواندن و نقاشی ، سرگرمی اصلی اوست .
هیفا به دریا ، خورشید ، و طبیعت عشق می ورزد . ملکهزیبایی برتر مدل فشن ،حالا خواننده ای است که به اندازه کافی قوی است در مشکلاتو موانع ، و رویای بچگی اش را در یکآلبومی که او را به ستاره های دنیای موسیقی سوق داد .
هیفا از ازدواج اولش یک دختر12 ساله دارد که البته پس از طلاق خانواده همسر سابقش آن دختربچه را که 7ساله بود را به او تحویل ندادند .البته همیشه شایعات زیادی در مورد ازدواج او بوده وهست ولی هنوز هیچکدام تحقق نیافته است که آخرین آن مربوط به یک کارخانه دارو میلیاردر مصری است و هنوز مبهم میباشد. برجنجومی هیفا حوت ( ماهی ) میباشد و هیفا یک خواهر به نام هنا دارد.
آخرین آلبوم هیفا "بدی عیش" نام دارد که در اواخر سال 2005 به بازار عرضه شد و البته چند آهنگ هم دارد که بدون آلبوم و بیشتر به صورت کلیپ تا کنون منتشر شده است.
هیفا کلیپهای زیادی ازجمله بدی عیش ،بوس الواوا ، انا هیفا ، یا حیاه قلبی ، رجب و ... دارد اما اکثر طرفداران او ترجیح میدهند بیشتر شو ها و حتی کنسرتهای او از تلوزیون پخش گردد که این بیشتر بخاطر حرکات خاص خودش و رقص عربیش میباشد.
ارسال توسط Ramin | تاریخ : یکشنبه 25 اردیبهشت‌ماه سال 1390 | نظرات (1)
عناوین آخرین مطالب ارسالی
آمار و امکانات