X
تبلیغات
رایتل
تبلیغات
مدرن تاکینگ (MODERN TALKING)


بیوگرافی مدرن تاکینگ (MODERN TALKING)

همه افرادی که Modern Talking را میشناسند، داستان باور نکردنی ‏Thomas Andere و Diete Bohlen را نیز میدانند.

توماس و دیتر یکدیگر را در سال 1982 در برلین ملاقات کردند.این دو در یکی از استودیو های ضبط موسیقی مشغول به کار بودند. توماس وظیفه ضبط آهنگ ها را بر عهده داشت و دیتر نیز به تولید آهنگ مشغول بود.از جمله ترانه آلمانی زبان (was macht das shone). بعد از ضبط این آهنگ چندین ترانه آلمانی زبان دیگر از جمله (woron traomst do denn) نیز ساخته شد.

پس از چندی گروه تصمیم گرفت که دست به ساخت یک ترانه به زبان انگلیسی بزندو این نقطه شروع بزرگی در کار Modern Talking بود!

ترانه you're my heart youre my soul (تو قلب منی تو روح منی) ساخته و اجرا شد. این ترانه بلافاصله در جدول ترانه های منحصر به فرد آلمان مقام اول را احراز کرد و برای 6 هفته در جدول باقی ماند.بعلاوه توانست در بین 35 کشور به مقام نخست دست پیدا کند.

از آن زمان بود که گویی Modern talking متولد شد و در آن هنگام هیچ کس گمان نمیکرد که راهی را که آنها میپیمایند ممکن است روزی به صدر برسد.

هنگامی که آنها در دو شوی تلویزیونی با نام های Formel و Drehscheibe اقدام به اجرای ترانه های خود نمودند موفقیتشان گل کرد و رکورد فروش آنها به حد زیادی افزایش یافت و این گروه به طور معمول هر روز بیش از 40000 نوار به فروش رساند.بعد از اینکه گروه در کشورهای آلمانی زبان توانست موفقیت چشمگیری را کسب کند ، اقدام به گذاشتن تور هایی در کشور های آسیایی و سایر کشور های اروپایی نمود.

به زودی ترانه دیگری با نام you can win if you want ( اگر بخواهی میتوانی برنده شوی) راهی بازار شد. موفقیت این ترانه نشان داد که Modern Talking محبوبیت خود را تنها مرهون ترانه اول خویش(youre my heart youre my soul) نیست. تعدادی ترانه دیگر نظیر “ cheri cheri lady” “brother louie” و “Atlantis is calling” نیز از آن جمله بودند.

اما اتفاق ناگواری که در این بین افتاد ، ایجاد اختلاف بین توماس و دیتر بود که منجر به آن شد که این دو مدتی را از هم جدا بمانند!

آنها باید به گذشته نظری می افکندند . آنها بیش از 60 ملیون آلبوم را به فروش رسانیده بودند و نباید این موفقیت بزرگ را به همین سادگی از دست میدادند.

سر انجام بازگشت دوباره آنها در سال 1998 نشان داد که Modern Talking متعلق به کجاست.

MODERN TALKING متعلق به صدر جدول هاست !!!

توماس و دیتر پس از چند وقت دوری از کار با اجرا در شوی تلویزیونی Wetten که یکی از بزرگترین شوهای تلویزیونی آلمان است محبوبیت دوباره یافتند و بعد از آن دیواری که بین توماس و دتر کشیده شده بود نا پدید شد و آنها دوباره به هم پیوستند. هیجان زدگی تماشاگران در حین اجرای گروه ، موفقیت بزرگی بود. هیچ کس فکر نمیکرد که دوباره این اتفاق رخ دهد!

آلبوم جدید Back for god به بازار عرضه شد . این آلبوم که حالت میکس شده آهنگ های آلبوم های قدیمی گروه را در بر داشت و به همکاری فرد سیاه پوستی به نام Eric Singleton اجرا میشد به فروش چشمگیری دست یافت و توانست برای 5 هفته متوالی مقام اول جدول را حفظ نماید و برای مدت یک سال در جدول پر فروش ترین ها باقی بماند. حتی در سایر کشور ها نیز موفق شد مقام کسب کند . و در 15 کشور مقام اول را از آن خود نمود.

در سال 2000 آلبوم دیگری با نام Year of Dragon ( سال اژدها) به بازار عرضه شد . این آلبوم مربوط به سنت دیرینه مردم کشور چین میشود. در واقع این سنت به این گونه بیان میشود که وقتی نیمکره غربی روز های هزاره جدید را میشمارد در آسیا تغییر سال به سال اژدها را جشن میگیرند.

آلبوم آخر گروه American نام دارد که در سال 2000 روانه بازار شده است.

این گروه در مجموع 10 آلبوم را به بازار عرضه نموده است:

آلبوم اول با عنوان The 1st Album در سال 1985
آلبوم دوم با عنوان Lets talk about love در سال 1985
آلبوم سوم با عنوان Ready for Romance در سال 1986
آلبوم چهارم با عنوان In the Middle of Nowhereدر سال 1986
آلبوم پنجم با عنوان Romantic Warriorsدر سال 1987
آلبوم ششم با عنوان In the garden of Venusدر سال 1987
آلبوم هفتم با عنوان Back for god در سال 1998
آلبوم هشتم با عنوان Alone در سال 1999
آلبوم نهم با عنوان Year of dargon در سال 2000
آلبوم دهم با عنوان American در سال 2001


ارسال توسط Ramin | تاریخ : پنج‌شنبه 15 اردیبهشت‌ماه سال 1390 | نظرات (0)
عناوین آخرین مطالب ارسالی
آمار و امکانات